• Свеж
Валтера А10-5050ЕЛЕД Моќен Кабел Засилувач Продолжен Кабел w LED Осветлени Краеви-50'

Валтера А10-5050ЕЛЕД Моќен Кабел Засилувач Продолжен Кабел w LED Осветлени Краеви-50'

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Моќниот Продолжен Кабел на валтера w/LED Осветлени Краеви е конструиран со тежок кабел и е безбеден за надворешна употреба. Секој продолжен кабел вклучува машки крај за држење на прстите за леснотија на користење и LED осветлени краеви што се вклучуваат кога се поврзани со напојување. 50 засилувач продолжен кабел. ЛЕД осветлените краеви кога се поврзани со напојување. Лесни рачки за зафат за леснотија на користење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Елитен Гурмански Макси-Матичен Електричен Шпорет За Ориз Со Внатрешно Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Прави Супи, Чорби, каша,

Дали знаевте дека шпоретот за ориз е оригиналниот мултишпорет? Елитниот Гурмански 10чаша Луксузен Шпоре

DEN 959.84

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68