• Свеж
Џон Морисон Против Кофи Кингстон Првенство Пресметка Акција Бројки​

Џон Морисон Против Кофи Кингстон Првенство Пресметка Акција Бројки​

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Рекреирајте ги ривалствата На Шампионот против Челинџер со Пресметката На ШАМПИОНАТОТ ВО WWE 2-Пакет со две акциони фигури на Суперѕвезда заедно! Играјте натпревари од минатото и сегашноста на WWE со две артикулирани фигури со скала од 6 / 15,24 см, секоја со автентична прстенеста опрема и детална Технологија True FX. Пакетот 2, исто така, вклучува два Штандови За Странични Плочи На Шампионатот за да ги покажат двете акциони фигури или да ги прикажат На Шампионатот ЗА Пресметка НА WWE (се продаваат одделно, предмет на достапност). Боите и украсите може да варираат. ЏОН Морисон Против Кофи Кингстон Пресметка 2 - Пакет Акција Бројки : Возраст : 6 години И Повеќе. ​Рекреирајте ги ривалствата На СВЕТСКИОТ Шампион против Челинџер со 2 акциони фигури високи приближно 6 / 15,24 см во едно колекционерско пакување. ​Секоја фигура содржи 10 точки на артикулација за играње потези и пози со потпис. Автентичната прстенеста опрема и лицата слични на животот детално со Технологијата True FX ги оживуваат Суперѕвездите. ​Сетот вклучува и две фигури На Страничната Плоча на Шампионатот се залага за прикажување или употреба на 2 акциони фигури со Шампионатот во Пресметка НА луксузниот ШАМПИОНАТ WWE (се продава одделно, предмет на достапност). ​Можете да соберете други Фигури На WWE superstar за да создадете уште повеќе епски натпревари (секој продаден одделно, предмет на достапност).

Карактеристики на производот

Поврзани производи