• Свеж
Женски Модни Зимски Палта За Жени Жени Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Волна Палто Зимска Јакна Кафе XXL

Женски Модни Зимски Палта За Жени Жени Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Волна Палто Зимска Јакна Кафе

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Жени Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Волна Палто Зимска јакна информации За Производот : изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење Многу кул за носење,, дизајнот на леопард принт е многу погоден за излегување. Сезона : Цела Сезона Пол : Женска Силуета : Асиметричен Материјал : Тип На Шема На Волна : БЕЗ Стил : Секојдневна,Модна Должина : Редовна Сихуета : Вклопување Со Молив : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женско Палто Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Должина НА Рамото ХХЛ 12 16 42 116см/45.67" 63см/24.80" 47см/18.50" 74см/29.13" Големина : ххл Сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 116см/45.67" Ракав : 63см/24.80" Рамо : 47см/18.50" ДОЛЖИНА : 74см/29.13" зимски палта за жени, 2023 моден зимски клиренс. зимски палта за жени плус големина, зимски палта за жени 2x, зимски палта за жени плус големина 3x, зимски палта за жени средни за дозвола, зимски палта за жени долги, зимски палта за жени xl, зимски палта за жени со мала големина, зимски палта за жени плус големина 5xl. зимски јакни за мажи, зимски јакни жени, зимски јакни за девојчиња, зимски јакни за мажи, зимски јакни за деца, зимски јакни жени плус големина, зимски јакни за зимски јакни женски дозвола, зимски јакни дозвола под 5 5, девојки зимски јакни 7-8. зимски ракавици, зимски палта за жени, зимзелени спасувачи, зимски дозвола, зимски јакни за мажи, зимски чизми за жени, зимски чизми, зимзелени нане, зимска облека за девојчиња, зимска облека за жени. женски палта и јакни дозвола, женски палта и јакни плус големина, женски палта надворешна облека зима, женски палта плус големина дозвола, плус големина женски палта 4x-5x, женски палта, дозвола зимски женски палта под 8 8.00, женски палта јакни џемпери.

Карактеристики на производот

Поврзани производи