• Свеж
Момени Југозападен Ориентален И Презаситен Традиционален Простор Килими, Беж

Момени Југозападен Ориентален И Презаситен Традиционален Простор Килими, Беж

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Класичните дизајни се пресоздаваат во мода-напред меки пастели и топли неутрални за елегантен, но модерен изглед. Машина направена во мазен полиестер, ткаењето држи до големи сообраќајни простори додека го одржува својот изглед и чувство во годините што доаѓаат. Момени Југозападен Ориентален И Презаситен Традиционален Простор Килими, Беж : Затворен килим. Произведено Во Турција. Машина Направена. Материјал : 100% Полиестер. Висина На Купот : 0,1".

Карактеристики на производот

Поврзани производи