• Свеж
Ексклузивни Домашни Завеси Сатена Ткаена Просторија За Затемнување На Затемнување Пар На Горниот Панел За Завеси, 52х108, Руменило

Ексклузивни Домашни Завеси Сатена Ткаена Просторија За Затемнување На Затемнување Пар На Горниот Панел За Завеси, 52х108, Руменило

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Донесете богат, луксузен изглед во секоја просторија со Ексклузивен Дом Сатен Плетена Просторија За Затемнување На Затемнување Врвни Панели За Завеси. Овие панели за завеси се испреплетени со изолација на затемнување на просторијата обезбедена од Светлосен Блок и технологија На Термакс. Панелите за затемнување на сатената соба носат богат, луксузен изглед и ултра меко чувство во секоја просторија. Вклучува : Два (2) панели за завеси, секој со димензии : 52"W x 108"L. 8 мат сребрени громови по панел; внатрешен дијаметар за шипки за завеси мерки 1.25" - панел зашиен со 4" наслов; 3" долен раб. Препорачуваме нарачување 2 до 3 пати ширина прачка за правилен изглед и полнота. Упатства за нега : завеси за третман на прозорци за чистење и/или миење раце. Користете железо на тивок оган за да ги исправите и отстраните наборите/брчките од пакувањето.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Каролини Богатства МХ1064ЈМАТ Чивава Мат Вратата На Браќата И Сестрите, Внатрешен Килим или Надворешен Душек За Добредојде Вратат

Каролини Богатства МХ1064ЈМАТ Чивава Мат Вратата На Браќата И Сестрите, Внатрешен Килим или Надворешен Д�

DEN 319.84