• Свеж
3КЛУЛ Ко Алуминиумски Црн Макбаскет Резервоар со Игла Вентил 9оз

3КЛУЛ Ко Алуминиумски Црн Макбаскет Резервоар со Игла Вентил 9оз

DEN 751.84

Стока
Во продавницата

Висококвалитетен алуминиумски цилиндар со индустриски стандардни пински вентили. Заштедете големи долари во споредба со купување други тенкови!  Големина : 9оз (Доаѓа Неисполнет). Резервоарите не се испраќаат исполнети со СО2 (пополнете во вашата локална продавница за спортски производи). 5 Годишни Тенкови - Датум На Раѓање (Печат На Резервоар) или 5/2016 или 9/2016 - ќе треба повторно да се тестираат во 5/2021 или 9/2021. Има Точки И Тк Марки. Број На Снимки од секој резервоар : околу 450 снимки во зависност од вашиот маркер за пејнтбол.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Оактри Мачка Риба Форма Четка За Заби Играчка Со Коча Билка Миленичиња Еко - Пријателски Силиконски Моларен Стап Заби Чистење

Тип на ставка : Тип На Играчки За Миленичиња : Материјал За Џвакање Играчки : Силиконетаргет Публика : Мач

DEN 1.67