• Свеж
Дизни Авиони Појавување Игра

Дизни Авиони Појавување Игра

DEN 261.44

Стока
Во продавницата

Вондер форџ ги носи денешните млади класичната игра за совпаѓање на меморијата - со пресврт. Наместо гроздобер слики, вашите скапоцени пилоти сега можат да играат со шарени плочки со анимирани ѕвезди На Авионите На Дизни. Дизајнирана за возраст од 3+ години, играта вклучува 72 шарени плочки за слики и книга со правила. Прави забавна едукативна алатка која предава вештини за совпаѓање, развива меморија и промовира социјални вештини преку заедничко играње и учење да се врти. Одлично ажурирање на класична детска игра по одлична цена. Авиони Појавување Меморија Игра. Класичната игра на појавување на слики се издигнува на нови височини со Авионите На Дизни. Превртете ги плочките, пронајдете натпревари и соберете најмногу парови за победа. Вондер форџ нуди повеќе од 80 игри, загатки и апликации создадени во партнерство со некои од врвните лиценци во индустријата и почестени со повеќе од 130 престижни награди за извонредност на производот. Нашите игри го слават "може да се направи" во сите деца, ангажирање на нив физички, социјално и креативно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи