• Свеж
Мајмун СЛУЧАЈ AC520 - Или Пратеник Компактен Месинџер Стил Случај

Мајмун СЛУЧАЈ AC520 - Или Пратеник Компактен Месинџер Стил Случај

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Пратеникот Компактен Случај Во Стилот На Месинџер По Случај На Мајмун е дизајниран да го држи вашиот компактен DSLR со објектив, плус додаток блиц и објектив! Пратеникот има врвен центар за отворање на патент и има двојни повлекувања за брз и лесен внатрешен пристап, 2 предни џебови со патент и 2 внатрешни џебови со патент. Внатре е отстранлив, обложен, здраво жолт ентериер. Исто така, ќе имате прилагодлив ремен за рамо со контурирана подлога со нелизгачки стисок. Изработена Од Ултралесна И Исклучително Издржлива Најлонска Ткаенина за рип-стоп. Здраво-Вис Жолта Отстранлива Внатрешна Влошка со Прилагодливи Разделувачи. Отворањето на горниот центар Има Двојно Повлекување На Патент за Брз И Лесен Внатрешен Пристап. 2 Предни Џебови Со Патент. 2 Внатрешни Џебови Со Патент. Прилагодлив Ремен За Рамо Со Нелеплив Стисок. Држи Компактен Dslr Со Објектив, Дополнителен Блиц За Леќи И Додатоци . Ограничена Доживотна Гаранција. Надворешно Затемнување : 7 "h X 10" w X 6 " d.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Оактри Мачка Риба Форма Четка За Заби Играчка Со Коча Билка Миленичиња Еко - Пријателски Силиконски Моларен Стап Заби Чистење

Тип на ставка : Тип На Играчки За Миленичиња : Материјал За Џвакање Играчки : Силиконетаргет Публика : Мач

DEN 1.67

Бајкосин Карго Панталони Жени Широки Ј2К Врвки За Влечење Еластични Панталони Со Низок Струк Со Џебови Падобрански Панталони

Панталони Со Падобран за жени се изработени од ткаенина, погодни за носење, погодни за кожата, меки, удоб

DEN 388.64

Иопко женски обични чевли Модни Женски Секојдневни Чевли Дишечки Лизгање На Чевли за Одмор на Отворено чевли со зашилен прст

Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно.7 " Широк Стапало : 99, 5 см / 3 Специфики на предмето�

DEN 3.00

Инктастично Тоа Е Нашата Планета Ајде Да Го Спасиме Денот На Планетата Земја Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Помогнете во ширењето на свеста за глобалното затоплување во овие Тоа Е Нашата Планета Ајде Да Го Спаси�

DEN 0.67