• Свеж
Побудувачот За Заклучување на вратата Одговара изберете: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1995-ШЕВРОЛЕТ ТАХО

Побудувачот За Заклучување на вратата Одговара изберете: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1995-ШЕВРОЛЕТ ТАХО

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Вдо ОЕ потврдените активатори се идентични по вклопување, форма и функција со оригиналната опрема. ВДО нуди широка покриеност на апликациите За Азиски, домашни и Европски марки. Ние обезбедуваме над 100 SKUs со апликации за автомобили, лесни камиони и Теренци. Активаторите на вдо обезбедуваат ист квалитет како и компонентите НА ОЕ доставени до производителите на автомобили ширум светот. Активаторите на вдо се дизајнирани за долг работен век и поедноставена инсталација. Обезбедуваме активатори за, брави на вратите, врати за гориво, капаци на багажникот, задно стакло, лизгачка врата и порти за подигнување. Активаторите на вдо Се Инсталираат како оригиналот и обезбедуваат квалитетни перформанси враќајќи го механизмот за заклучување на вашите возила како нов. Бравата На вратата Се Вклопува Изберете : 1988-2000 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 1995-2000 ШЕВРОЛЕТ ТАХО 1981-1999 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 1984-1996 ЏИП ЧИРОКИ 1978-1986 ШЕВРОЛЕТ Ц10 1989-2000 ГМЦ СИЕРА 1999 ГМЦ ДЕНАЛИ 1985-2005 шевролет астро 1987 ШЕВРОЛЕТ Р10 1977-1992 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 1982-1989 ШЕВРОЛЕТ С КАМИОН 1977-1999 ГМЦ ПРИГРАДСКИ 1990-1993 ШЕВРОЛЕТ С Камион 6 цил 4.3 л 1978-1986 ШЕВРОЛЕТ К10 1984-1993 шевролет корвета 1977-1996 ШЕВРОЛЕТ КАПРИС 1987 ШЕВРОЛЕТ В10 1977-1992 БУИК РЕГАЛ 1977-1988 ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ КАРЛО 1987 ЏИП ВРАНГЛЕР 1981-1995 Шевролет г20 1992-1998,2000 ГМЦ ЈУКОН 1980-1994 шевролет блејзер 1999-2000 КАДИЛАК ЕСКАЛАДА 1988 ГМЦ ГМТ-400 И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Карактеристики на производот

Поврзани производи