• Свеж
Стенли Класичен Легендарниот 2. Шише

Стенли Класичен Легендарниот 2. Шише

DEN 559.84

Стока
Во продавницата

КАРАКТЕРИСТИКИ На Стенли Класичното Легендарно Шише 2.518/8 вакууминизолација со двоен ѕид од нерѓосувачки челик, природно бпа-слободно отпорно на протекување + пакуваноизолираниот капак се удвојува како безбедна машина ЗА миење садови ЧУВАЈТЕ ГО ТОПЛО или ЛАДНО : Нашето Класично Вакуумско Шише Стенли е направено со супериорна изолација што ги одржува течностите (супа, кафе, чај) топли или ладни пијалоци ладни до 48 часа. Исто така е направен со материјали без БПА, чувајќи ја неговата содржина безбедна за консумирање. ЦВРСТА и ИЗДРЖЛИВА : конструкцијата од нерѓосувачки челик 18/8 отпорна на ' рѓа на овој изолиран термос значи дека може да работи исто толку напорно како и вие без да влијае на неговите перформанси. Ова е идеално шише за фрлање во вашиот камион, работна торба или патување со него. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КАПАК : термосот Стенли е дизајниран со капак отпорен на истекување, така што ќе можете да го ставите во ранецот без да се грижите за какви било излевања. Широката уста на термосот помага при лесно истурање во капакот што се удвојува како чаша од осум унци. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : "ИЗГРАДЕНА ЗА ЖИВОТ". Од 1913 година ветивме дека ќе обезбедиме солидна, способна опрема за храна и пијалоци, изградена да трае цел живот. Тоа е ветување кое сеуште го одржуваме. Производите на стенли купени од Препродавачите на Стенли доаѓаат со доживотна гаранција.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Заштитен знак Ликовна Уметност Неверојатно Чудо На Природата Платнена Уметност Од Курт Шафер, Бела Мат, Сребрена Рамка

Предмет : цветен и ботанички стил : современ тип на производ : сребрена рамка, бела подлога, Акрилна Зашти

DEN 1177.44

Бајкосин Карго Панталони Жени Широки Ј2К Врвки За Влечење Еластични Панталони Со Низок Струк Со Џебови Падобрански Панталони

Панталони Со Падобран за жени се изработени од ткаенина, погодни за носење, погодни за кожата, меки, удоб

DEN 388.64

Иопко женски обични чевли Модни Женски Секојдневни Чевли Дишечки Лизгање На Чевли за Одмор на Отворено чевли со зашилен прст

Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно.7 " Широк Стапало : 99, 5 см / 3 Специфики на предмето�

DEN 3.00

Ступел Индустрии Гроздобер Видови Печурки Дијаграм Пејзажно Сликарство Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна Уметност

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура Нашите уметнички

DEN 431.84