• Свеж
Богатствата НА КАРОЛИНА SC9220-ЗНАМЕ-РОДИТЕЛ Велшкиот Спрингер Спаниел Fall Остава Портрет Знаме, повеќебојни

Богатствата НА КАРОЛИНА SC9220-ЗНАМЕ-РОДИТЕЛ Велшкиот Спрингер Спаниел Fall Остава Портрет Знаме, повеќебојни

DEN 143.68

Стока
Во продавницата

Богатствата НА КАРОЛИНА SC9220-ЗНАМЕ-РОДИТЕЛ Велшкиот Спрингер Спаниел Fall Остава Портрет Знаме, разнобојни овој дизајн е достапен и во големината на градината (мала) и во големината на куќата (голема). 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, 2 Слоја Двострана Квалитетна Конструкција, Знаме Со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандарден држач за знаме со големина на градината.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : 100% Полиестер Боја : Повеќебојн

DEN 0.67