• Свеж
Метра 95-ISO Комплет За Двојна Инсталација Din За И До Nissan Граница Титан Xterra

Метра 95-ISO Комплет За Двојна Инсталација Din За И До Nissan Граница Титан Xterra

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Метра Електроника 95-7619 комплет за радио инсталација што се користи при замена на оем радиото со радио после пазарот. Обично се остава отвор што е поголем од радиото после пазарот, со комплети за цртички ја пополнува празнината и му дава на радиото после пазарот фабричко вклопување и завршување. Овој комплет одговара на двојно ДИН радио во изберете Nissan граница (сите SL модели и sv или S модели со удобност и удобност пакет), Титан (со исклучок на s модели), Xterra 2013-up (X модели). Стерео инсталација комплет дизајниран да одговара на секој стандард 4 во. високо резервно радио со одредба ЗА изо-монтирање. Компатибилен Со Nissan Frontier (сите SL модели со пакет за удобност и удобност) 2013 и нагоре; Nissan Titan (со исклучок на s модели) 2013 и нагоре; И Nissan Xterra (со исклучок на s модели) 2013 и нагоре. Изработени од најквалитетна текстура на апс пластика за оригинално вклопување и завршна обработка налик на фабрика. Вклучува загради и хардверски делови потребни со детални инструкции за инсталација.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Бајкосин Карго Панталони Жени Широки Ј2К Врвки За Влечење Еластични Панталони Со Низок Струк Со Џебови Падобрански Панталони

Панталони Со Падобран за жени се изработени од ткаенина, погодни за носење, погодни за кожата, меки, удоб

DEN 388.64

Женски Модни Зимски Палта За Жени Жени Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Волна Палто Зимска Јакна Кафе

Жени Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Волна Палто Зимска јакна информации За �

DEN 3.00

Gyouwnll Женски Врвови Маици Тенкови Блузи За Жени Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици

Жените Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици  Ве молиме проверете Ј�

DEN 1.00

Дорман 625-Склопување На Црево За Ладилник За Моторно Масло За Специфични Модели На CHEVROLET gmc одговара: 1988-CHEVROLET GMT-400,

Ова склопување на цревото за ладилник за моторно масло одговара на вклопувањето и функцијата на оригин�

DEN 0.67