• Свеж
Оактри Мачка Риба Форма Четка За Заби Играчка Со Коча Билка Миленичиња Еко - Пријателски Силиконски Моларен Стап Заби Чистење Играчка За Мачки

Оактри Мачка Риба Форма Четка За Заби Играчка Со Коча Билка Миленичиња Еко - Пријателски Силиконски Моларен Стап Заби Чистење

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Тип на ставка : Тип На Играчки За Миленичиња : Материјал За Џвакање Играчки : Силиконетаргет Публика : Мачкаоблик : Риба Боја : Сина, Бела, Розова Големина : 17,4€2,7 CM/6,9"*1,1 " Тежина : 0,040 kg карактеристики : 1. Силиконскиот материјал е мек и удобен за мачката при држење, и е издржлив и има долг работен век.2. Дизајнот на риба е симпатичен и привлечен за мачки.3. Постои еластична кеса што може да се наполни со коча билка лесно се одвојува и чисти.4. Постојат многу мали дупки на страните на играчката, што може да ја натера мачката лесно да го мириса мирисот на коча билка.5. Можете да го користите за да ги задевате вашите мачки, правејќи ги среќни и решете ја досадата.6. Џвакањето на оваа играчка може да им помогне на вашите мачки да ги исчистат забите и да го отстранат оралниот мирис.Пакетот Вклучува : 1 x мачка toy Notes : 1. Ве молиме дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење и 3-5 гр за разликата помеѓу различни бои.2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате, ве молиме дозволете. 1. Силиконскиот материјал е мек и удобен за мачката при држење, и е издржлив и има долг работен век. 2. Дизајнот на риба е симпатичен и привлечен за мачки. 3. Постои еластична кеса што може да се наполни со коча билка лесно се одвојува и чисти. 4. Постојат многу мали дупки на страните на играчката, што може да ја натера мачката лесно да го мириса мирисот на коча билка. 5. Можете да го користите за да ги задевате вашите мачки, правејќи ги среќни и решете ја досадата. 6. Џвакањето на оваа играчка може да им помогне на вашите мачки да ги исчистат забите и да го отстранат оралниот мирис.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Иопко женски обични чевли Модни Женски Секојдневни Чевли Дишечки Лизгање На Чевли за Одмор на Отворено чевли со зашилен прст

Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно.7 " Широк Стапало : 99, 5 см / 3 Специфики на предмето�

DEN 3.00

Заштитен знак Ликовна Уметност Неверојатно Чудо На Природата Платнена Уметност Од Курт Шафер, Бела Мат, Сребрена Рамка

Предмет : цветен и ботанички стил : современ тип на производ : сребрена рамка, бела подлога, Акрилна Зашти

DEN 1177.44

Каролини Богатства МХ1064ЈМАТ Чивава Мат Вратата На Браќата И Сестрите, Внатрешен Килим или Надворешен Душек За Добредојде Вратат

Каролини Богатства МХ1064ЈМАТ Чивава Мат Вратата На Браќата И Сестрите, Внатрешен Килим или Надворешен Д�

DEN 319.84