• Свеж
Елама Фини Мермерни Камени Садови Поставени Во Златна И Бела Боја

Елама Фини Мермерни Камени Садови Поставени Во Златна И Бела Боја

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Внесете го софистицираниот изглед на мермер во вашиот дом Со Финиот Мермер Од 16 Парчиња Камени Садови Поставени Во Златна И Бела Боја. Секоја чинија во оваа колекција е украсена во фина мермерна шема и обложена со завршна глазура за елегантен и сјаен изглед. Овој комплет за садови е изработен од квалитетна каменина, што го прави и микробранова печка и машина за миење садови безбедни за лесно чистење и секојдневна употреба. Комплетот садови доаѓа со целосна услуга за четворица, што го прави овој совршен додаток на вашата трпезариска маса за семејни собири или вечери. облик : Круг. Услуга За : 4. Материјал : Каменина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Иопко женски обични чевли Модни Женски Секојдневни Чевли Дишечки Лизгање На Чевли за Одмор на Отворено чевли со зашилен прст

Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно.7 " Широк Стапало : 99, 5 см / 3 Специфики на предмето�

DEN 3.00

Дорман 625-Склопување На Црево За Ладилник За Моторно Масло За Специфични Модели На CHEVROLET gmc одговара: 1988-CHEVROLET GMT-400,

Ова склопување на цревото за ладилник за моторно масло одговара на вклопувањето и функцијата на оригин�

DEN 0.67