• Свеж
ПРИСТАНИШТЕ Полн Метал 2. SATA САС HDD & SDD Топла Трампа Backplane Кафез за 5. Драјв Беј-Тагармор МБ994СК-1Б

ПРИСТАНИШТЕ Полн Метал 2. SATA САС HDD & SDD Топла Трампа Backplane Кафез за 5. Драјв Беј-Тагармор МБ994СК-1Б

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

ЛЕДЕНО ПРИСТАНИШТЕ Tough Armor MB994 SK-1b 4 x 2.5 " SATA 6 Gbps/SAS HDD/SSD Мобилна Решетка / Кафез Со заклучување на клучот во 1 x 5.25" залив. Безбедноста на податоците е од суштинско значење за секој бизнис. За воени и медицински поставки, безбедноста на софтверот и хардверот е неопходна за заштита на чувствителните податоци. Тврд Оклоп MB994 SK-1 B е првиот Тврд Кафез во Кој има индивидуален механизам за заклучување на челик за секој залив. Ќе го смирите умот. знаејќи дека вашите податоци имаат дополнителен слој на заштита и безбедни во силно целосно метално куќиште. ЛЕДЕНИОТ ПРИСТАНИШТЕ Tough Armor MB994 SK-1 B зема 4 x 2.5 " SAS/SATA HDD/SSD од 7mm до 15mm висина и поддржува Топла Размена за брзи и лесни замени за возење. Единицата е изградена од робустен метал за да ги преживее најсложените услови, двојниот вентилатор за ладење од 40 мм со вентилациони слотови на предната/задната страна помага да се изладат вашите дискови 24/7. МБ994СК-1Б е комерцијално дизајниран за Медицински И Воени системи, ИПЦ, претпријатија и индустриски поставки. 4 х 2.5" сас или САТА I/ II/ III HDD/ SSD. Црно. 4 х 2.5 "Возење до 5.25" Залив. Мулти 2.5 "Вози до 5.25" Заливот. САТА I/II/III/САС.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел В

DEN 1.00

Женски Долна Облека Долна Облека Ноќница Мода Долна Облека Шиење На Телото Вез Длабок В Прашка За Вратот Боди Жени Модна Жена

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78см / 30.71" Половината : 68см / 26.77" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 80см / 31.50" Пол�

DEN 223.84