• Свеж
џавеиви Бебе Дете Девојки Одблесокот Панталони Облека Во Собата, Шпагети Ремени Боукно Камизола Со Дамки Крава Печатење Ѕвонче-дно Облека

џавеиви Бебе Дете Девојки Одблесокот Панталони Облека Во Собата, Шпагети Ремени Боукно Камизола Со Дамки Крава Печатење Ѕвонче-дно

DEN 319.84

Стока
Во продавницата

Бебе Девојки Панталони Во Собата, Шпагети Ремени Bowknot Камизола Со Дамки/Крава Печатење Одблесокот панталони. Многу добар подарок за вашето девојче на нејзиниот роденден, таа ќе го сака овој комплет панталони од 2 парчиња. Лесна облека!. Големина Табелаtttt TTT T T. Големина(инч). 70 t Tops Должина : t5. 51 t Bust : t16. 54 Tpant Должина : t13. 78 пресврт : t14. 17 t Suggest Возраст : t3-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t5. 91 t Bust : t17. 32 Tpant Должина : t14. 57 пресврт : t14. 96 t Suggest Возраст : t6-9 Месеци. 90 t Tops Должина : t6. 30 t Bust : t18. 11 Tpant Должина : t15. 35 пресврт : t15. 75 t Suggest Возраст : t9 - 12 Месеци. 100 t Tops Должина : t6. 69 t Bust : t18. 90 Tpant Должина : t16. 14 пресврт : t16. 54 t Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. Спецификација. Име на предметот : облека за девојки. Боја : кафеава, кремаста бела. Материјал : мешавина од памук. Големина : 70, 80, 90, 100. Ракав : без ракави. Пол : девојки. Содржина На Пакетот. 1pc x камизола. 1 пар панталони. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мек Материјал : облеката за девојчиња е изработена од врвен материјал за мешавина од памук, без штета на нежната кожа на девојчињата, мека и удобна за носење. Дизајн : камизолата без ракави има ремени за шпагети, голем лак напред. Спарете со пар дамки/панталони со ракети печатени од крави, летната облека ги прави девојчињата модерни. Избор на големина : има 4 големини за избор : 3-6 месеци, 6-9 месеци, 9-12 месеци, 12-18 месеци, редовното вклопување постигнува совршена рамнотежа помеѓу цврстото и лабавото. Прилики : прекрасната облека без ракави за новороденчиња е совршена за секојдневни, дневни, забави, роденден, семејни собири, и погодни за внатрешни или надворешни работи. Пакет и Нега : ќе добиете 1 парче камизола, 1 пар панталони. Машина за перење, висат за да се исуши, ве молиме не белилото.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Капсула Случај Компатибилен со iPhone Pro Ma [Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола За Заштита

Оваа Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола Заштитен Црн Капак На Куќиште

DEN 1279.20