• Свеж
Силванија 168на Долг Живот Автомобилски Мини Сијалица, на 2

Силванија 168на Долг Живот Автомобилски Мини Сијалица, на 2

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Силванија Долг Живот Мини Сијалицата прави совршено решение за директна замена за внатрешното или надворешното осветлување на вашиот автомобил или камион. Овие светилки нудат зголемена долговечност и се дизајнирани да издржат значителен удар и вибрации на патот. Благодарение на нивната робусна конструкција на влакната и комерцијалната мешавина на гас, светилките Со Долг Век на Траење живеат подолго, што значи дека заштедувате време и пари купувајќи помалку замени. Верувајте му на статусот НА ОЕМ НА Силванија (Производител На Оригинална Опрема) за да ви обезбеди квалитетно осветлување што ја подобрува безбедноста и функционалноста на вашиот автомобил. Сијалицата обезбедува светла, бела светлина и е лесна за инсталирање. Законски за користење на патиштата. Не сте сигурни дека ова е вистинскиот предмет за вас? Погледнете го водичот за замена на сијалицата за да го пронајдете вистинското светло за вашиот автомобил : https : //.силванија - / Силванија 168на Авто Мини Сијалица, Пакет од 2 Ниско Одржување, Висока Издржливост, Одлични Перформанси. Дизајниран за издржливост, поголема безбедност, високи перформанси и помало одржување од водечкиот снабдувач на автомобилско осветлување. Законски за користење на патиштата. Ое квалитет. Светлата Се Затемнуваат Со Текот на Времето, Заменете ги во Парови. Ако едната сијалица изгори, другата не заостанува. Стандард За Квалитет На Силванија : со повеќе од 100 години бизнис, Силванија е светски лидер во автомобилското осветлување за Производителите На Оригинална Опрема (Оем) и резервниот пазар.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Елитен Гурмански Макси-Матичен Електричен Шпорет За Ориз Со Внатрешно Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Прави Супи, Чорби, каша,

Дали знаевте дека шпоретот за ориз е оригиналниот мултишпорет? Елитниот Гурмански 10чаша Луксузен Шпоре

DEN 959.84