• Свеж
Микро Засилувач 3-Во-Автомобил Р Ѕид Адаптер Со Usb Кабел Во Црвено

Микро Засилувач 3-Во-Автомобил Р Ѕид Адаптер Со Usb Кабел Во Црвено

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Универзална микро рс. Вклучете телефони, јазичиња и УСБ-мобилни уреди од вашиот автомобил користејќи ГО УСБ-кабелот на вашиот мобилен уред. Доволно мал и лесен за патување и одличен за долги патувања или секојдневно патување. 1 Засилувач излезна моќност. Компатибилен со паметни телефони/ јазичиња/ mp3 плеери/ камери/ и сите микро-USB уреди за поврзување. Овој микро 1 засилувач 3-во-1 автомобил р ѕид адаптер со usb кабел во црвено е одличен микро рс точка на царинење цена под 1 10 не можеш да пропуштиш. Универзална микро рс. Микро Р.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Модни Зимски Палта За Жени Жени Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Волна Палто Зимска Јакна Кафе

Жени Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Волна Палто Зимска јакна информации За �

DEN 3.00