• Свеж
Инктастично Тоа Е Нашата Планета Ајде Да Го Спасиме Денот На Планетата Земја Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастично Тоа Е Нашата Планета Ајде Да Го Спасиме Денот На Планетата Земја Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Помогнете во ширењето на свеста за глобалното затоплување во овие Тоа Е Нашата Планета Ајде Да Го Спасиме Денот На Планетата Земја Маица За Мали деца. Совршен подарок За Денот На Планетата Земја за вашиот внук или внука. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастична Тоа Е Нашата Планета Ајде Да Ја Спасиме Денот На Планетата Земја Детска Маица Со Кратки Ракави Унисекс Јаболко Зелена 7. Идеален подарок За Денот На Планетата Земја за еколозите и Конзерваторите!. Совршен подарок За Денот На Планетата Земја за вашиот внук или внука. Помогнете во ширењето на свеста за глобалното затоплување во овие Тоа Е Нашата Планета Ајде Да Го Спасиме Денот На Планетата Земја Маица За Мали деца. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. глобус климатски промени животна средина активизам прославете ја облеката за детска облека за деца од предучилишна возраст.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Долна Облека Долна Облека Ноќница Мода Долна Облека Шиење На Телото Вез Длабок В Прашка За Вратот Боди Жени Модна Жена

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78см / 30.71" Половината : 68см / 26.77" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 80см / 31.50" Пол�

DEN 223.84