• Свеж
1 4ЦТВ-ДИЈАМАНТСКИ МОДЕН ПРСТЕН

1 4ЦТВ-ДИЈАМАНТСКИ МОДЕН ПРСТЕН

DEN 464.00

Стока
Во продавницата

Тип на Скапоцен Метал : 10кт Розово Злато Прибл. Грам Тежина : 2.539 Вкупно Скапоцен Камен Карат Тежина : 1/4 Примарен Дијамант Тип : Дијамант Примарен Скапоцен Камен Форма : Багет Примарен Дијамант Боја : Г-Х Примарен Дијамант Јасност : I1 Примарен Дијамант Поставување : канал-сет Примарен Скапоцен Камен Карат Тежина : 0.07 Гем2 Тип : Дијамант Скапоцен Камен2 Форма : Круг Скапоцен Камен 2 Боја : Г-Х Гем2 Јасност : I2 Гем2 Поставување : тежина : 0.19 Дијамант 3 Карат Тежина : Никој 1/4ctw-Дијамант Моден Прстен.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Елитен Гурмански Макси-Матичен Електричен Шпорет За Ориз Со Внатрешно Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Прави Супи, Чорби, каша,

Дали знаевте дека шпоретот за ориз е оригиналниот мултишпорет? Елитниот Гурмански 10чаша Луксузен Шпоре

DEN 959.84