• Свеж
Дизајн Господар Сјајни Триножник Зелена Боја Спреј

Дизајн Господар Сјајни Триножник Зелена Боја Спреј

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Колортол Цветни Спреј Боја 12ОЗДИЗАЈН МАЈСТОР-Колортол Цветни Аеросол Спреј. Овој Цветен спреј има професионална контрола на бојата за сите ваши цветни и декоративни проекти. Специјално формулираните спрејови обезбедуваат чиста; јасна; конзистентна боја која брзо се суши. Користете на свежи; сушени и свилени цвеќиња; сушени цветни материјали; производи од пена; деликатни ткаенини; лента; хартија маше; керамика; керамика; плетен; дрво; пластика; стакло; метал и повеќето други декоративни површини. Овој пакет содржи на 12 мл конзерва сатенска завршница Бојата На Бојата е брзо сушење, сатенска завршница, полутранспарентен пигментиран спреј. Брзо сушење-безбеден свеж цвет. Разноврсна-спрејови на повеќето секоја површина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : 100% Полиестер Боја : Повеќебојн

DEN 0.67

Капсула Случај Компатибилен со iPhone Pro Ma [Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола За Заштита

Оваа Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола Заштитен Црн Капак На Куќиште

DEN 1279.20

Женски Долна Облека Долна Облека Ноќница Мода Долна Облека Шиење На Телото Вез Длабок В Прашка За Вратот Боди Жени Модна Жена

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78см / 30.71" Половината : 68см / 26.77" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 80см / 31.50" Пол�

DEN 223.84