• Свеж
Скудо Одржувајте Смиреност И Циклус На Микрофибер Дрес За Велосипедизам Со Кратки Ракави, Црвено, Л

Скудо Одржувајте Смиреност И Циклус На Микрофибер Дрес За Велосипедизам Со Кратки Ракави, Црвено, Л

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Нашите дресови се изработени од еластичен полиестер од микрофибер со микроцели кои овозможуваат максимална дишење, пропустливост на воздухот и апсорпција на вода. Ткаенината е дизајнирана да фитил (извлечете ја влажноста од телото и исфрлете ја). Оваа функција помага возачот да биде што е можно ладен и сув. Нашите дресови се печатат со помош на напреден процес на сублимација, кој произведува трајни слики кои нема да се лупат, пукнат или избледат по повеќекратно перење. Намалување На Еврото. Ако ова е прв пат да ги нарачате нашите дресови и не сте сосема сигурни што значи намалување На Еврото, ве охрабруваме да ја прегледате нашата табела за големини како референтна алатка, која ќе ви помогне да ја одредите соодветната големина за вас. Нашиот познат клуб-крој нуди удобно и анатомско вклопување на возачот. Нашите велосипедски дресови треба да имаат цврсто вклопување. Ако сте обичен возач и претпочитате да носите полабав дрес, ви препорачуваме да ја нарачате следната поголема големина. На пример, ако вообичаено носите кошула со голема големина, тогаш наместо тоа треба да нарачате XL големина. Страничните панели се направени од Ткаенина Од Воздушна Мрежа за да се зголеми протокот на воздух, овозможувајќи удобно возење. Меки еластики на ракавите, џебовите и половината за да помогнат во одржувањето на дресот на место. 3 задни џебови кои овозможуваат складирање на повеќе предмети : паричник, телефон, клучеви, закуска итн. 16 " должина скриен патент што не го попречува дизајнот на дресот проверете ја големината на табелата за да ја пронајдете големината што најмногу ви одговара.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68

Капсула Случај Компатибилен со iPhone Pro Ma [Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола За Заштита

Оваа Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола Заштитен Црн Капак На Куќиште

DEN 1279.20