• Свеж
Gyouwnll Женски Врвови Маици Тенкови Блузи За Жени Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици

Gyouwnll Женски Врвови Маици Тенкови Блузи За Жени Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Жените Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици.  Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. . Материјал : 80%. Полиестер+20% Памук.Оваа блуза за жени е мека, пријатна и . удобен за носење Во Лето, пролет, fall или зима . Карактеристики : Само виси со мојата гноми блуза, х-мас блузи,гноми кошула, симпатична графичка кошула. Стил : симпатични отпечатоци дизајн смешни врвови, е супер трендовски и изгледа многу ласкаво.Овие божиќ . качулка за пуловер може да се спари со фармерки. 100% Сосема нов и добро изработен.Овие жени . смешни кошула може да биде. подарок, Образовани Вакцинирани Кофеин Посветен Смешни Подарок Медицинска Сестра За Кафе Љубовник, исто така може да биде еден неврзан стил блузи да . чувајте убави четири сезони. . Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! .  . ФУНКЦИЈА : . . Материјал : Полиестер. . Деколте : V-Вратот. . Ракав : Без Ракави. . Должина : Редовно. . Стил : Мода. . Пол : Жени. . Повод : Секојдневно, секојдневно, забава, работа, дома, излегување, ноќно излегување, состанок, плажа, училиште, одмор итн. . Нега на облека : рачно миење ладно, не избелувајте, закачете суво, ниско железо доколку е потребно. . Содржина на пакетот : 1пц Жени Топ Големина. Биста. Должина. С. 94см/37.01". 66см/25.98". М. 100см/39.37". 67см/26.38". Л. 106см/41.73". 68см/26.77". XL. 112cm/44.09". 69см/27.17". ХХЛ. 118см/46.46". 70см/27.56". . . . Големина : С. Биста : 94см/37.01". Должина : 66см/25.98". Големина : М. Биста : 100см/39.37". Должина : 67см/26.38". Големина : Л. Биста : 106см/41.73". Должина : 68см/26.77". Големина : XL. Биста : 112cm/44.09". Должина : 69см/27.17". Големина : XXL. Биста : 118см/46.46". Должина : 70см/27.56". . . . . . . . . . . . . . . . Достапно од залиха, брза испорака. Оваа облека нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода. Облеката е премногу мала, се препорачува да се избере поголема големина на вистинската големина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Бел + Хауел Соларни Напојува Вртливата Диск Светла, Отворено Патека Светла СО LED Светилки, Нерѓосувачки Челик Пакет

Украсете го и заштитете го вашиот дом Со Светлата На Дискот Бел + Хауел Светлата на дискот се најновите в

DEN 335.84

Женски Модни Зимски Палта За Жени Жени Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Волна Палто Зимска Јакна Кафе

Жени Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Волна Палто Зимска јакна информации За �

DEN 3.00