• Свеж
Карчер Северна Америка ПСИ 2. Гпм Гас Притисок Мијалник

Карчер Северна Америка ПСИ 2. Гпм Гас Притисок Мијалник

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Ние обезбедуваме широк асортиман на градинарски и тревни производи кои се добиваат во брилијантни дизајни. Овие парчиња производи се направени за да ви обезбедат најголема удобност за време на вашето слободно време. Било да е тоа за лична или за професионална употреба, ќе најдете соодветни за двете цели.2700 ПСИ 2.4 ГПМ Гас Притисок Мијалник. Спецификации тежина : 60 фунти-SKU : ORGL148766 Карчер Северна Америка 1902352 2700 PSI 2.4 Gpm Мијалник За Притисок На Гас.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Елитен Гурмански Макси-Матичен Електричен Шпорет За Ориз Со Внатрешно Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Прави Супи, Чорби, каша,

Дали знаевте дека шпоретот за ориз е оригиналниот мултишпорет? Елитниот Гурмански 10чаша Луксузен Шпоре

DEN 959.84

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел В

DEN 1.00