• Свеж
Ли Женска Опуштена Фит Права Нога Жан

Ли Женска Опуштена Фит Права Нога Жан

DEN 558.40

Стока
Во продавницата

Нашето Истегнување Опуштено Вклопување Директно Истегнување На Нозете Е се што ви се допаѓа кај Опуштеното Вклопување, но со вистинска количина на истегнување вткаено во нашиот сакан памучен тексас. Резултатот? Удобна удобност цел ден што никогаш не ја губи својата форма. Бренд : Ли. Материјал : 85% Памук/ 14% Полиестер/ 1% Спандекс. Карактеристики : Опуштено вклопување, Средна Линија, појас на појас, затворање На Предното копче со мува со патент, 5 џебна конструкција, Права нога. Машина за перење. Увезени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи