• Свеж
Аохаслиј Есенски Фустани За Жени Клиренс Fashion Мода А-Линија Плус Големина Со Долги Ракави Цветни Печатење Спојување Перспектива Фустан

Аохаслиј Есенски Фустани За Жени Клиренс Fashion Мода А-Линија Плус Големина Со Долги Ракави Цветни Печатење Спојување Перспектива

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Карактеристики : долги ракави / висок струк / лелеав замав / лесен / мини фустан / маси фустан / еластични манжетни / со ремен / мек и дише . Уникатен дизајн : паметна комбинација на животински принт / цветен дезен / швајцарски дезен со многу женствени детали.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Вазшоп Девојка Фустан Сандала Низок Врв Рамни Сандали Ремен За Глуждот Рамни Слатки Чевли Со Затворени Прсти Дете Шупливи Лесни

Шупливиот дизајн е удобен и дише, висококвалитетната постава има добра еластичност, удобна и мека за но�

DEN 2.00