• Свеж
Бостон Териер Добредојдовте Врата Закачалка Декорација

Бостон Териер Добредојдовте Врата Закачалка Декорација

DEN 351.84

Стока
Во продавницата

Добредојдовте пријатели, семејства и посетители во вашиот дом со оваа декорација на вратата со вашата омилена раса на кучиња или мачки. Создаден од Богатствата На Каролин од 1/8 инчен тврд материјал и отпечатен со користење на нашите уметнички дела во целосна боја. Едноставна закачалка за слики е вклучена на задниот дел од таблата за да ви овозможи лесно да ја закачите на врата или ѕид. Ова парче е широко приближно 15 инчи на 10,33 инчи високо. Користете ја оваа плоча за уметнички дела на вратата како единствена декорација или монтирајте ја на венец и додадете повеќе украси за да креирате своја изјава. Лесно менувајте ги украсите на вратите за одмор со повеќе опции од Богатствата На Каролина. Добредојдовте Врата Или Ѕид виси Декорација.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел...

DEN 1.00