• Свеж
ЛОЛОИ ВТОРИ Соер ВИДОВ-Сребрена Геометриска Област Килим 5'-0 7'-6

ЛОЛОИ ВТОРИ Соер ВИДОВ-Сребрена Геометриска Област Килим 5'-0 7'-6

DEN 1760.00

Стока
Во продавницата

Рачно наѕираше од волна, памук и други влакна Во Индија, Колекцијата Соер содржи смели графички дизајни. Текстурален, тонски и безвременски, Соер предизвикува чувство на уникатна софистицираност. Плус, секое парче е завршено со разигран раб. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом. Направено од : Волна. Памук. Друго. Висина На Купот : 0,5". Современа. Произведено Во : Индија. Исчистете ги истурите веднаш со размачкување со чист, бел сув сунѓер или крпа. Избегнувајте изложување на сите течности. Соодветна подлога за тепих се препорачува на сите површини за да се спречи лизгање, да се додаде перница и да се подобри издржливоста. Бојата може да се пренесе и не треба да се поставува директно преку постојниот тепих. За правосмукалка, користете правосмукалка без лента за тепање или онаа каде што можете да ја поставите лентата на највисоката поставка на купот. Ако вашиот вакуум има променливи поставки за напојување, поставете на ниско ниво. Вакуумирајте ја целата должина на тепихот, свртете и повторете на следната област, наместо движење напред и назад.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Инктастично Тоа Е Нашата Планета Ајде Да Го Спасиме Денот На Планетата Земја Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Помогнете во ширењето на свеста за глобалното затоплување во овие Тоа Е Нашата Планета Ајде Да Го Спаси�

DEN 0.67

Дорман 625-Склопување На Црево За Ладилник За Моторно Масло За Специфични Модели На CHEVROLET gmc одговара: 1988-CHEVROLET GMT-400,

Ова склопување на цревото за ладилник за моторно масло одговара на вклопувањето и функцијата на оригин�

DEN 0.67