• Свеж
Кулузего Панч-Слободен Ѕид Виси Решетката За Складирање Двојна Кука Мобилен Телефон Полнење Стојат Мал Објект Кутија За Складирање

Кулузего Панч-Слободен Ѕид Виси Решетката За Складирање Двојна Кука Мобилен Телефон Полнење Стојат Мал Објект Кутија За Складирање

DEN 127.84

Стока
Во продавницата

чувајте мали предмети како што се клучеви, кабли за податоци, слушалки, ленти за глава итн. [Мултифункционален] може да складира мобилни телефони, далечински управувачи, тетратки и . Известување : .

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68