• Свеж
Натја Вртлив Бројач Или Столче За Шипки Во Мока Заврши Со Кафеава Фау Кожа

Натја Вртлив Бројач Или Столче За Шипки Во Мока Заврши Со Кафеава Фау Кожа

DEN 3999.84

Стока
Во продавницата

ВРТЛИВА СТОЛИЦА-може да биде тешко изработка на совршена столица за нашите клиенти, ние секогаш размислуваме за најуникатните идеи за најдобро корисничко искуство.Оживејте го вашиот дом со модерниот шарм и елеганција на нашиот Натја Вртлив Шалтер или Столче За Шипки Во Вештачка Кожа и Метал Од Армен Ливинг. ПРЕФЕРЕНЦИИ Во БОЈА - столицата Натија е достапна во црна завршница со сив тапацир од вештачка кожа или завршница од мока во тапацир од кафеава вештачка кожа. Великодушно обложеното седиште е обложено со тапацир од вештачка кожа за да вети удобен престој. Столицата За шалтер Или шипка Натја е достапна во висина на седиштето од 26 инчи или 30 инчи и доаѓа во црна завршница со сив тапацир од вештачка кожа или завршница од мока во тапацир од кафеава вештачка кожа.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68

Женски Долна Облека Долна Облека Ноќница Мода Долна Облека Шиење На Телото Вез Длабок В Прашка За Вратот Боди Жени Модна Жена

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78см / 30.71" Половината : 68см / 26.77" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 80см / 31.50" Пол�

DEN 223.84