• Свеж
Хонда Акура Замена Кондензатор Ладење Вентилатор Собранието Одговара изберете: 1994-ХОНДА СПОГОДБА, АКУРА 3.0 КЛ

Хонда Акура Замена Кондензатор Ладење Вентилатор Собранието Одговара изберете: 1994-ХОНДА СПОГОДБА, АКУРА 3.0 КЛ

DEN 3652.16

Стока
Во продавницата

ТИК 610050 Хонда/Акура Замена Кондензатор Ладење Вентилатор Собранието ОЕ-споредливи, совршено избалансиран единица обезбедува леснотија на инсталација. Единицата за замена со вентилатор, мотор и покров ја максимизира ефикасноста при замена. Сите компоненти се нови, Не Се Користат. Сите единици се тестираат на соодветните радијатори пред пуштањето за да се обезбеди прецизно, конзистентно вклопување. Правна усогласеност преку договори за лиценца за патенти Со Бош/Континентал ВДО (каде што е применливо) за дизајни на сечила и обвивки слични на турбини, обезбедувајќи дополнително ниво на доверба и заштита. Оем Дел Број 38616-ПТ3-А03. Abpa Partslink Број HO3113102. Холандер Број 38616-ПТ3-А03. Одговара Изберете : 1994-1997 ХОНДА СПОГОДБА 4 Цил 2.2 Л 1997 АКУРА 3.0 КЛ 4 Цил 2.2 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Дорман 625-Склопување На Црево За Ладилник За Моторно Масло За Специфични Модели На CHEVROLET gmc одговара: 1988-CHEVROLET GMT-400,

Ова склопување на цревото за ладилник за моторно масло одговара на вклопувањето и функцијата на оригин�

DEN 0.67

Инктастично Тоа Е Нашата Планета Ајде Да Го Спасиме Денот На Планетата Земја Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Помогнете во ширењето на свеста за глобалното затоплување во овие Тоа Е Нашата Планета Ајде Да Го Спаси�

DEN 0.67