• Свеж
Лп Електрични Гитара Волумен Тон Копче Врвот Шапка Гитара Контрола На Брзината Копче

Лп Електрични Гитара Волумен Тон Копче Врвот Шапка Гитара Контрола На Брзината Копче

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Карактеристики : *Сосема нов и квалитетен.* Користете за контрола на јачината на звукот / тонот на електричната гитара .*Се користи за замена на валканото, валкано и старо копче*дното на копчето : околу 26мм во дијаметар*Висина : висока околу 12,5 мм .* Централната дупка е со дијаметар од околу 5,5 мм .Спецификации : Име На Производ : Копче За Контрола На Брзината На Гитаратаматеријал : пластикабојка : Црна, Проѕирна боја : прибл.26*12ммвежина : прибл.4.6 g Quantity : 1 PCSPackage вклучуваат : 1 x Копче За Контрола На Брзината На Гитарата (Како Што Покажува Сликата)Забелешка : ве Молиме проверете ја големината пред да ја нарачате предметот.Ве молиме погледнете го мерењето. Малата грешка во мерењето е дозволена во нормален опсег.Може да има мала разлика во бојата поради мониторот, камерата или други фактори, ве молиме погледнете ја физичката ставка. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Производите се произведуваат по строг скрининг, што е доверливо. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ако имате какви било прашања,слободно контактирајте не, ние веднаш ќе ви го решиме.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Прашок Издувам Триаголник Шминка Издувам Триаголник Прав Издувам За Лабава Прав Тело Козметички Фондацијата Сунѓер Мека Прав

Удобно и меко : Нашето издување во прав е направено од сунѓер од велур и перница.Кадифеномеко, ви дава уд�

DEN 143.84