• Свеж
Детска Торба За Половината Новина Смешни Мали Очи Фани Личност Слободно Време Појас Колк Торба

Детска Торба За Половината Новина Смешни Мали Очи Фани Личност Слободно Време Појас Колк Торба

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Опис. Ова е детска чанта за половината, фани пакет со совршена големина за мали деца, деца, деца, мали девојчиња. Со и моден дизајн на мали очи, лесен за фаќање на очите на вашите деца, вашите деца можат да останат слободни раце додека ги носат своите најважни работи. за деца кои прават разни активности како што се џогирање, пешачење, возење велосипед, пешачење, празници, фестивали и многу повеќе. Карактеристики. - Боја : Жолта. - Материјал : Најлон. - Големина : 27 х 13 х 13 см. - Детска торба за половината, фани пакет со совршена големина за мали деца, деца, деца, мали девојчиња. - Со мал дизајн на шема на очи и мода, лесно се фаќаат очите на вашите деца. - Лесни и компактни, вашите деца можат да го спроведат насекаде. - Соодветно складирање мали предмети, такви, клучеви, фризури, очила и така натаму. - за деца кои прават разни активности како што се џогирање, пешачење, возење велосипед, пешачење, празници, фестивали и многу повеќе. Детска торба за половината, фани пакет со совршена големина за мали деца, деца, деца, мали девојчиња. Со мали очи дизајн шема, и мода, лесно да се фати вашите деца очи. Лесни и компактни, вашите деца можат да го спроведат насекаде. Погодно складирање мали предмети, такви, клучеви, фризури, очила и така натаму. Идеален за деца кои прават разни активности како што се џогирање, пешачење, возење велосипед, пешачење, празници, фестивали и многу повеќе.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68