• Свеж
Премиум ПУ кожа дрвена потпетица долга чизми од Челси

Премиум ПУ кожа дрвена потпетица долга чизми од Челси

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Чизми надвор од материјал : Материјал за потпетици : Дрвена ** Боја во моделот снимка е полесна од вистинската боја заради сончевата светлина. Нови трендовски модерни стилски долги чизми од Челси изработени од PU за цврста боја и змија печатење и кратка коса велур за печатење со крави. Исто така, материјалот за пета е направен од дрво, кои се многу еколошки.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

VEVORДрво Рутер Комплет 1. HP Ma Вртежен Момент 30, Вртежи Во МИНУТА Променлива Брзина Рутер Со Фиксна Основа И Се Фрлам

Мазниот Мек Почеток започнува брзо и тивко со помал вртежен момент Совршен за преработка на дрво, произ�

DEN 3.33

3д Оптичка Илузија Врата За Врата Декорации За Влез Во Домот Кујнски Подни Подлоги Коридор Балконски Теписи Тепих За Дневна

Карактеристика На Производот : 1, Мек и удобен, еколошки и дише и може да биде во директен контакт со кожа

DEN 271.84

Јумилав Деца Пижами Девојки Момчиња Мало Дете Меки Пижами Дете Почва Долги Ракави Детска Облека За Спиење Комплети

Големина : 80 Препорачана возраст : 612 Месеци Биста : 54см / 21,26" Горна Должина : 34см / 13,39" Должина На Дното : 44с�

DEN 271.68