• Свеж
Момчиња Момчиња Паѓаат Облека ЗА Боја НА Вратоврска 2т 3т Деца Момчиња Со Долги Ракави Блузи За Дуксери И Панталони За Суи Панталони Деца Момчиња Есенски Обични Два

Момчиња Момчиња Паѓаат Облека ЗА Боја НА Вратоврска 2т 3т Деца Момчиња Со Долги Ракави Блузи За Дуксери И Панталони За Суи Панталони

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Панталони : Еластичен појас, странични џебови. Вашето малечко ќе ве сака повеќе. 80 t Tops Должина : t36t Bust : t56пресврт : t42 Tpants Должина : t44t Советува Возраст : t12 - 18 Месеци. 86 t Tops Должина : t14. Прилика : Слатки девојки дводелни облеки, комплети за бебиња за момчиња, погодни за расадник, дом, играње надвор, пешачење, семеен собир, забава, одмор, црква, фотографија итн. Материјал : Мешавина Од Памук. Направете вашето дете да изгледа послатко и шармантно, што ќе освои многу комплименти од другите. Сезона : Fall, Зима, Пролет. 60 Ttops Должина : t12, 60 t Bust : t20, 47 пресврт : t14, 96 Tpants Должина : t15, 75 t Советува Возраст : t0-6 Месеци.

Карактеристики на производот

Поврзани производи