• Свеж
Мажи Жени Шпиони Семејство Жени Хараџуку Дуксер Цртан Филм Лабави Дуксери Со Долги Ракави, Деца-100,#06

Мажи Жени Шпиони Семејство Жени Хараџуку Дуксер Цртан Филм Лабави Дуксери Со Долги Ракави, Деца-100,06

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Миење Раце Само. Изработен од висококвалитетен полиестер, лесен, густ, мек, удобен и добра пропустливост на воздухот. Што се однесува до растот, обрнете внимание на нашата маса за резба во описот на производот, а потоа изберете ја најсоодветната големина за вас. Рачното мерење ќе има несовпаѓање од приближно 1 до 1,2 инчи. Худи СО 3Д печатење, напредна технологија за дигитално печатење со мастило за животна средина, појасно и не се деколира лесно, со џеб, качулка, долги ракави, супер модерен изглед. Измијте ја раката во ладна вода, висат за да се исушат во сенката, а не користете белило. Не пеглајте директно на или на задниот дел од графиконот за да гарантирате траен впечаток. Идеален за секојдневна употреба, одмори, одмор и пешачење, забава, плажа, одмор, ве прави убави и свежи. Големина на деца : 100см-170см. Големина на возрасни : Ххс-8ХЛ висококвалитетен материјал. УДОБНО ЗА НОСЕЊЕ. Добра идеја за подарок.

Карактеристики на производот

Поврзани производи