• Свеж
Лил Локиц Мини Мистерија Локиц Асортиман На Слепи Торби

Лил Локиц Мини Мистерија Локиц Асортиман На Слепи Торби

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Лил Локиц Мини Мистерија Локиц СЛЕПА Торба Пдк Асортиман ОД Алекс Играчки ви овозможува да се изразите како никогаш досега, да создадете нешто навистина уникатно, за себе или за пријател. Лил Локиц ве снабдува со скапоцени камења, позадини и привлечност на вашите омилени работи за да лебдите во колаж што може да се носи и раскажува приказна. Не можеш да одлучиш кој шкаф сакаш да го направиш? Имајќи забава и треба забава услуги да подарите? Слепите Кеси содржат се што ви треба за да направите 1 комплетна мини Шкафче! Стиловите вклучуваат Бајки, Кампување, Само Ладење, Лудост За Бонбони, Шарм На Земјата, Горе На Небото. Побарајте го реткиот комплет" Ти Владееш " со метална шкафче во златна боја! Каков шкаф ќе направите од вашата слепа торба? Вклучува 2-парче мини шкафче, ѓердан кабел ИЛИ клип, 1 позадина, 3 шарм, 4 "мини шарм", и лесни инструкции. ПДК содржи 32 случајни пакети. Се препорачува за деца на возраст од 5 години и постари. Лил Локиц Мини Мистерија Локиц Асортиман На Слепи Торби : Лил ' Локиц ве снабдува со скапоцени камења, позадини и привлечност на вашите омилени работи за да лебдите во колаж што може да се носи и раскажува приказна. Слепите Кеси содржат се што ви треба за да направите 1 комплетна мини Шкафче. Стиловите вклучуваат Бајки, Кампување, Само Ладење, Лудост За Бонбони, Шарм На Земјата, Горе На Небото. Побарајте го реткиот комплет" Ти Владееш " со метална шкафче во златна боја. Вклучува мини шкафче од 2 парчиња, кабел за ѓердан или клип, 1 позадина, 3 привлечност, 4 "мини шарм" и лесни упатства. ПДК содржи 32 случајни пакети. Се препорачува за деца на возраст од 5 години и постари. Вашето дете може да црта со маркери на претходно печатените обрасци или да ги остави да сочинуваат сопствени дизајни. Се перат во машина. Потоа обојте ме повторно утре. Мечката Во Боја И Гушкање доаѓа со (4) маркери што се перат и лесни упатства за перење. Се препорачува за деца на возраст од 3 години и постари.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Gyouwnll Женски Врвови Маици Тенкови Блузи За Жени Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици

Жените Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици  Ве молиме проверете Ј�

DEN 1.00