• Свеж
Бакстон Студио Бјанка Средината На Векот Модерен Орев Дрво Темно Кафеава Потресени Фау Кожа 2-Седиште Љубовно Седиште

Бакстон Студио Бјанка Средината На Векот Модерен Орев Дрво Темно Кафеава Потресени Фау Кожа 2-Седиште Љубовно Седиште

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Бакстон Студио Бјанка Средината На Векот Модерен Орев Дрво Темно Кафеава Потресена Вештачка Кожа 2 Седишта Добредојдовте кадифен комфор во вашиот дом со гроздобер стил бјанка 2-седиште љубовно седиште. Изградена од издржливо гумено дрво за исклучителна издржливост и стабилна удобност, Бјанка е обложена со потресена кафеава вештачка кожа за да и даде гроздобер чувство. Совршен за модерен или минимален ентериер, Бјанка има мазна аголна рамка од цврсто дрво во темна завршна обработка на орев за поздрав до модерен дизајн од средината на векот што зрачи со топлина. Овој ретро модерен сет за љубовно седиште е изграден со чисти облицовани линии на грбот на седиштето, внесувајќи релаксирачки вибрации во вашата дневна соба и надополнувајќи го вашиот дом со раскошен стил. За координиран изглед, спарете го сетот за љубовно седиште со други парчиња во опсегот Бјанка, неверојатен салон совршен за модерни салони и приеми. Произведено Во Малезија, Бјанка бара собрание. Спецификации : ретро модерен 2 - седиште со 2 седишта, завршна обработка на тапацир од кожа од вештачко седиште : темни ореви за отстранување перници во потресени вештачки кожи, рамка од мазно дрво и склопување на нозете, потребни во Малезија Димензии : 50w x 33.07 D x 29.53 H во. Рамка изградена од цврсто гумено дрво. Орев кафеава завршница. Перници обложени со пена. Вештачка кожа потресена кафеава полиестер. 2-седиште дизајн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Ступел Индустрии Гроздобер Видови Печурки Дијаграм Пејзажно Сликарство Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна Уметност

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура Нашите уметнички

DEN 431.84

Бел + Хауел Соларни Напојува Вртливата Диск Светла, Отворено Патека Светла СО LED Светилки, Нерѓосувачки Челик Пакет

Украсете го и заштитете го вашиот дом Со Светлата На Дискот Бел + Хауел Светлата на дискот се најновите в

DEN 335.84