• Свеж
Живи Акценти 31 - во. Л во. В Бел Винил Бања Мат Доцна Слободен

Живи Акценти 31 - во. Л во. В Бел Винил Бања Мат Доцна Слободен

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Направете ја вашата када без лизгање со Подлогата За Бања Со Жив Акцент. Текстурираната површина помага да се спречи лизгање додека силните вшмукувачки чаши обезбедуваат подлогата да остане ставена во кадата. Подлогата за Бања Со Жив Акцент е исто така лесна за чистење : едноставно закачете ја на сув воздух или измијте ја во машина со секојдневните алишта. Не се лизга. Отпорен На Мувла. Лесно за чистење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Вазшоп Девојка Фустан Сандала Низок Врв Рамни Сандали Ремен За Глуждот Рамни Слатки Чевли Со Затворени Прсти Дете Шупливи Лесни

Шупливиот дизајн е удобен и дише, висококвалитетната постава има добра еластичност, удобна и мека за но�

DEN 2.00

Каролини Богатства МХ1064ЈМАТ Чивава Мат Вратата На Браќата И Сестрите, Внатрешен Килим или Надворешен Душек За Добредојде Вратат

Каролини Богатства МХ1064ЈМАТ Чивава Мат Вратата На Браќата И Сестрите, Внатрешен Килим или Надворешен Д�

DEN 319.84

Бакстон Студио Бјанка Средината На Векот Модерен Орев Дрво Темно Кафеава Потресени Фау Кожа 2-Седиште Љубовно Седиште

Бакстон Студио Бјанка Средината На Векот Модерен Орев Дрво Темно Кафеава Потресена Вештачка Кожа 2 Седи

DEN 1.33