• Свеж
SmartStraps Ratchet Вратоврска Надолу, 1.5 во 14ft, 5000lb, Жолта, 159, Пакет

SmartStraps Ratchet Вратоврска Надолу, 1.5 во 14ft, 5000lb, Жолта, 159, Пакет

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Smart Straps Ratchet X Вратоврска Надолу, 1,5 во x 14ft, 5000lb, Жолта, 2 Пакет е комерцијална должност вратоврска надолу се користи за обезбедување на најтешките товари често влечени на голема приколка или рамно лежиште како што се голема опрема, поголеми трактори и возила. Вратоврската Со Крцкалка има цврста, разгорена челична рачка со печат со удобна преобликувана, Обложена Моќност зафат и шепа за ослободување за дополнително држење и има дополнителни издржливи челични шини со печат за максимална моќност. Исто така, има висок капацитет, комерцијална должност со висока видливост, што е дополнително долго за обезбедување на преголем, висок товар . Вклучува ремен за прицврстување за да може лесно да се врзува вишокот мрежи или да се држат ремените во комплет по употреба. Исто така, вклучува заштитни шестоаголни капачиња кои помагаат да се одржува чист механизам за крцкање. Smart Straps Ratchet X Вратоврска Надолу, 1.5 во x 14ft, 5000lb, Жолта, 2 Пакет. Дизајниран за комерцијален карго превоз на голема приколка со рамно лежиште. Сребрениот челичен хардвер обложен со цинк се спротивставува на корозијата. Преобликувана рачка за лесно држење и цврстина. Заварени челични заварени отпорни на корозија двојни" Ј " куки за лесно прицврстување. Тешка полиестерска мрежа. Жолта мрежа со висока видливост.

Карактеристики на производот

Поврзани производи