• Свеж
- Швајцарска Машка Патика СЕНТ Ф

- Швајцарска Машка Патика СЕНТ Ф

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Првично воведен како чевли ЗА обука за тенис, ST329 сега стана култно-класичен. Дизајнирана и изградена да трае, оваа патика има целосен кожен горен дел, издржлив надворешен ѓон од гума за џвакање и цврста шара за зголемена стабилност. К-ЕВА амортизираниот среден ѓон И премиум мемориското подножје на ST329 обезбедуваат максимална удобност во класичен стил. Кожа Горниот Дел. Цмева Мидсоле. Обликувани ЕВА Чорап Лагер.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Инктастично Тоа Е Нашата Планета Ајде Да Го Спасиме Денот На Планетата Земја Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Помогнете во ширењето на свеста за глобалното затоплување во овие Тоа Е Нашата Планета Ајде Да Го Спаси�

DEN 0.67

Заштитен знак Ликовна Уметност Неверојатно Чудо На Природата Платнена Уметност Од Курт Шафер, Бела Мат, Сребрена Рамка

Предмет : цветен и ботанички стил : современ тип на производ : сребрена рамка, бела подлога, Акрилна Зашти

DEN 1177.44