• Свеж
5-15П?до?5-15Р?Кабел, Пламен?Ретардантен Излез?ПРОДОЛЖЕН Кабел НАС?Приклучок?125v Приклучок За Монитор за апаратот 6ft

5-15П?до?5-15Р?Кабел, Пламен?Ретардантен Излез?ПРОДОЛЖЕН Кабел НАС?Приклучок?125v Приклучок За Монитор за апаратот 6ft

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

5-15П?до?5-15Р?Кабел, Пламен?Ретардантен Излез?ПРОДОЛЖЕН Кабел НАС?Приклучок?125v 3 Приклучок За Монитор за апаратот 6ft (JD3218)Спецификација : Тип На Ставка : Излезен Продолжен Кабел материјал : Пвц Пламен Ретардант + Чист Бакар Проводник Интерфејс : ЗА NEMA 5 - 15p Машки до 3 x 5-15r Женски Приклучок : Сад Приклучок 125v Пакет Листа : 1 x Излез Продолжен Кабел Забелешка : Рачно мерење, ве молиме дозволете некои грешки. [3 Дупка Приклучок] ЗА НЕМА 5 - 15п до 3 ЗА нема 5-15Р приклучок кабел, 3 дупка приклучок, заземјување приклучок обезбедува и погодност, може да избере да вметнете повеќе уреди или апарати. [Лесен За Употреба] продолжниот кабел за нема 5-15п до 5-15р може да се вклучи во повеќе уреди одеднаш и може да се користи како лента за напојување со долг кабел. [Компатибилен] излезен продолжен кабел лесно може да обезбеди приклучоци за напојување за три електронски уреди како што се компјутери, монитори, скенери или други уреди со приклучоци ЗА НЕМА 5-15П. [Висок Квалитет] 15а 125v приклучок продолжен кабел за употреба каде што се потребни повеќе приклучоци, погоден за приклучоци зад мебел, апарати, клупи, итн, може да се користи во спална соба или кујна. [Пвц Школка] ЗА НЕМА 5-15п машки до за нема 5-15р женски кабел, пвц школка, со добар отпорен на пламен, отпорност на топлина, изолација, цврстина на истегнување, отпорност на абење и водоотпорни перформанси.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Бел + Хауел Соларни Напојува Вртливата Диск Светла, Отворено Патека Светла СО LED Светилки, Нерѓосувачки Челик Пакет

Украсете го и заштитете го вашиот дом Со Светлата На Дискот Бел + Хауел Светлата на дискот се најновите в

DEN 335.84