• Свеж
Бајкосин Карго Панталони Жени Широки Ј2К Врвки За Влечење Еластични Панталони Со Низок Струк Со Џебови Падобрански Панталони За Улично Носење На Отворено

Бајкосин Карго Панталони Жени Широки Ј2К Врвки За Влечење Еластични Панталони Со Низок Струк Со Џебови Падобрански Панталони

DEN 388.64

Стока
Во продавницата

Панталони Со Падобран за жени се изработени од ткаенина, погодни за носење, погодни за кожата, меки, удобни за целодневно носење. €Дизајн●Еднобојна, еластична/врвка за влечење, со прилагодливи врвки за влечење, со два странични големи џебови и еден заден товарен џеб. низок половината дизајн широка нога долги панталони, хипи широки панталони, широки карго панталони, улична облека, балон панталони, панк улична облека, харајуку панталони. Можете да ги спарите овие лабави товарни панталони y2k со што било во вашиот плакар, како што се блузи за култури, основни Маици, кул јакни, секојдневни дуксери, високи потпетици, патики итн. Погоден за пролет, лето, fall, зима. Панталони за карго жени Погодни за забави, шопинг, канцеларија, патувања, секојдневно носење, одмор, собири на пријатели, активности на отворено итн. ЗАБЕЛЕШКА : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите (не табела со големини) (1 инч = 2,54 см). Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот поради разликите помеѓу мониторите или рефлексиите на бојата од осветлувањето на мониторот, позадините итн. Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Gyouwnll Женски Врвови Маици Тенкови Блузи За Жени Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици

Жените Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици  Ве молиме проверете Ј�

DEN 1.00

Gogroove Audiohm iD Слушалки За Слушалки Со Микрофон Без Раце, Изолација На Бучава И Вклучена Кадифена Торба За Носење, Црвена

Gogroove audiohm i DXслушалки со Микрофон Клучни Карактеристики И Придобивки : Зачудувачки аудио и ненадмината у

DEN 385.76