• Свеж
Дермалогика Крем За Измазнување На Кожата ПРО 177мл 6оз

Дермалогика Крем За Измазнување На Кожата ПРО 177мл 6оз

DEN 2000.00

Стока
Во продавницата

Крем ЗА Измазнување На Кожата ДЕРМАЛОГИКА ПРО (Големина На Салон) 177мл/6оз крем за лице за измазнување на кожата кој помага во одржување на рамнотежата на влагата и подобрување на текстурата на кожата додека обезбедува хидратација. Формулиран со слезово и краставица за враќање на еластичноста, нуди оптимална заштита од дехидрација. Дермалогика. Нега На Кожата. 666151530966. Унисекс, Возрасни.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Gogroove Audiohm iD Слушалки За Слушалки Со Микрофон Без Раце, Изолација На Бучава И Вклучена Кадифена Торба За Носење, Црвена

Gogroove audiohm i DXслушалки со Микрофон Клучни Карактеристики И Придобивки : Зачудувачки аудио и ненадмината у

DEN 385.76

Прашок Издувам Триаголник Шминка Издувам Триаголник Прав Издувам За Лабава Прав Тело Козметички Фондацијата Сунѓер Мека Прав

Удобно и меко : Нашето издување во прав е направено од сунѓер од велур и перница.Кадифеномеко, ви дава уд�

DEN 143.84