• Свеж
Треска 22 Патување Миленичиња Превозникот

Треска 22 Патување Миленичиња Превозникот

DEN 1327.84

Стока
Во продавницата

09Ч инчи и вратата мери 8. Тврд Едностран Носач За Миленичиња за Патување. Ако имате какви било прашања во врска со Нашите Носители На Домашни Миленици, нашиот оддел за услуги на клиентите ќе биде среќен да ви помогне. Носачот За миленичиња Spree е изработен од издржлива, лесна за чистење пластика и обезбедува соодветна циркулација и видливост што ги бара вашето домашно милениче. Внатрешните димензии на овој носач за миленичиња се 20. Треска е погодна како носач на раса на кучиња" ХС", носач на мачки и мал носач на животни за брзи патувања До Ветеринар, продавница за миленичиња, парк за кучиња и сл. Ве молиме имајте предвид, ова е нашиот носач за миленичиња со сина Треска со пластична врата. XS Домашно Милениче Превозникот. Треската од 22 инчи е идеална за раси на кучиња х-мали и домашни мачки со просечна големина . 7Л х 1322в х 14.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : 100% Полиестер Боја : Повеќебојн

DEN 0.67

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел...

DEN 1.00