• Свеж
Дорман 625-Склопување На Црево За Ладилник За Моторно Масло За Специфични Модели На CHEVROLET gmc одговара: 1988-CHEVROLET GMT-400, 1989 - GMC СИЕРА

Дорман 625-Склопување На Црево За Ладилник За Моторно Масло За Специфични Модели На CHEVROLET gmc одговара: 1988-CHEVROLET GMT-400,

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Ова склопување на цревото за ладилник за моторно масло одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналните компоненти на опремата за сигурна поправка и реставрација на правилната циркулација на маслото помеѓу ладилникот за масло и моторот. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Идеална замена - ова склопување на цревото за ладилник за моторно масло е директна замена за оригиналното склопување на цревото. Квалитетни материјали - ова склопување на цревото за ладење на моторното масло е направено од материјали отпорни на корозија за да се обезбеди непречено пренесување на маслото од моторот на ладилникот. Лесен за инсталирање - не се потребни посебни алатки. Тестиран квалитет-ригорозната контрола на квалитетот гарантира дека ова склопување на цревото е во согласност со стандардите на производот. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Дополнителни Карактеристики Боја : Природно. Материјал : Гума/Метал. Одговара Изберете : 1988-1995 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 1989-1995 ГМЦ СИЕРА 1988 ГМЦ ГМТ-400 1992-1993 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 1992-1993 ГМЦ ЈУКОН 1992-1993 ГМЦ ПРИГРАДСКИ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Каролини Богатства МХ1064ЈМАТ Чивава Мат Вратата На Браќата И Сестрите, Внатрешен Килим или Надворешен Душек За Добредојде Вратат

Каролини Богатства МХ1064ЈМАТ Чивава Мат Вратата На Браќата И Сестрите, Внатрешен Килим или Надворешен Д�

DEN 319.84

Заштитен знак Ликовна Уметност Неверојатно Чудо На Природата Платнена Уметност Од Курт Шафер, Бела Мат, Сребрена Рамка

Предмет : цветен и ботанички стил : современ тип на производ : сребрена рамка, бела подлога, Акрилна Зашти

DEN 1177.44