• Свеж
Дух 62 Младите Го Симнуваат Повторниот Лак-Левата Рака 30#

Дух 62 Младите Го Симнуваат Повторниот Лак-Левата Рака 30

DEN 1599.84

Стока
Во продавницата

Преглед : овој лак ќе ве направи совршено подготвени за семејна забава на снимање во дворот или патувања во шумата лов! Изработени се од јаворов ламинат и силен фиберглас. Ова ќе осигури дека ќе имате флексибилност и издржливост што му се потребни на вашето дете. Овој лак ќе се наведнува, но ќе биде тешко да се скрши оваа работа. Подигачот е направен од разни различни три вида шуми. Тоа се чуглам, гмелина арбореа и бука. Овие шуми му даваат на подигачот на лакот бледо жолт изглед на крем боја и се направени од некои од најтрајните дрвја Во Азија. Карактеристики : Силен екстремитет Од фиберглас Изработен Од ламинирања Од Јавор Препорачани висини на стрелците нагоре 5 ' 7" Спецификација На Десната рака Или Левата Рака : Тежина На Цртање : 22-36 фунти Должина : 62 Во Содржината на Пакувањето : 1 х 62 " Стрелаштво Лак Силен екстремитет од фиберглас. Изработени од јавор ламинирања. Нацртајте Тежина : 22-36лб. Десната или Левата рака.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68