• Свеж
Женски Секси Панталони Девојки Фау Кожа Хеланки Со Висок Струк

Женски Секси Панталони Девојки Фау Кожа Хеланки Со Висок Струк

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Ткаенина од вештачка кожа,Повлечете го затворањето,РАЧНО Миење САМО ДЕТАЛИ ЗА ГОЛЕМИНАТА : XS(Половината 22"-25",Колкот 31"-33" ,Должина 38,6" ),S(Половината 25"-28",Колкот 32"-35" ,Должина 39" );М(Половината 27"-30",Хип34"-37" ,Должина 39,4" );Л(Половината 29"-33",Колкот 35"-39" ,должина 39,8" );Xl(ПОЛОВИНАТА 31"-35",Хип37"-41" ,Должина 40,2" );Xxl(Половината 33"-37",Хип40"-44" ,Должина 40,6" );3xl(Половината 35"-39",Колкот 42"-46" ,Должина 40,9" )4xl(Половината 37"-42",Хип45"-50" ,должина 41,3" );. Материјал : Користете нова ткаенина од вештачка кожа, која нема лош мирис на пвц .Додаде дизајн на лак во облик на колк над задникот, кој ви помага да го подигнете задникот и да имате секси задник од праска .Растеглив и одговара на големината на вашето тело. Овие елегантни хеланки од вештачка кожа имаат висок профил и минималистичка minimетика. Прегрнете го телото на сите точки. Карактеристики : растеглив, мек, удобен, непрегледен, тенок фит, влажен изглед, висок струк, отпорен на брчки, висококвалитетен материјал, младешки, секси. Со црни бои за создавање бесконечен број изгледи! Лентата со висок струк се навива во линијата на половината и ги крие сите ролни, додека мазните заострени нозе ви даваат издолжен изглед за слабеење.Измијте : препорачајте миење Раце ладно / не избелувајте / Закачувајте Суво.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Гилисо Женска Јакна Со Цврста Боја Задебелување И Руно И Зимски Обичен Патент Џеб Со Долги Ракави Со Качулка Долг Џемпер

Женска Јакна Со Цврста Боја Задебелување И Руно И Зимски Обичен Патент Џеб Со Долги Ракави Со Качулка До

DEN 655.68