• Свеж
Викерман 5.7 Чај Сјајна Кромид Божиќ Украс, УВ третирани, Во собата на 3

Викерман 5.7 Чај Сјајна Кромид Божиќ Украс, УВ третирани, Во собата на 3

DEN 479.68

Стока
Во продавницата

Викерман 5.7" х 5.5 " Чај Сјајна Кромид Божиќ Украс. Завршете ја вашата празнична колекција украси со овој прекрасен украс во форма на кромид. Овој украс е изработен од пластика отпорна на кршење и има брилијантна сјајна завршница отпорна на УВ. Тоа е совршен додаток и на внатрешни и на надворешни проекти за украсување празници. Секој украс има дупчено капаче со навојна жица за лесно украсување. Постојат 3 орнаменти по пакување. Изработени Од Пластика Отпорна На Кршење. Сјајна Завршница Отпорна НА УВ. Дупчат И Жичен Безбедна Капа. Се препорачува За Внатрешна и Надворешна Употреба.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Gyouwnll Женски Врвови Маици Тенкови Блузи За Жени Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици

Жените Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици  Ве молиме проверете Ј�

DEN 1.00

Бел + Хауел Соларни Напојува Вртливата Диск Светла, Отворено Патека Светла СО LED Светилки, Нерѓосувачки Челик Пакет

Украсете го и заштитете го вашиот дом Со Светлата На Дискот Бел + Хауел Светлата на дискот се најновите в

DEN 335.84