• Свеж
Издувни Гасови Т Оклоп Про Издувен Врв

Издувни Гасови Т Оклоп Про Издувен Врв

DEN 671.84

Стока
Во продавницата

е решен да обезбеди највисоки стапки на пополнување во индустријата, да понуди најкомплетна линија на издувни гасови за ентузијастите на дизел и спортски камиони и секогаш да ја турка нагоре дефиницијата за перформанси.Позиција : N/AStyle : Едно Парче Дијаметар : 8.Употреба : Автомобилско Предупредување CA Предлог 65 : Yes WARNING CA Предлог 65 Порака : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ може да ве изложи на хемикалии, вклучувајќи никел (металик) И хром (шестоаголни соединенија) за кои Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикуваат рак и вродени дефекти; или други репродуктивни штетни карактеристики : Висококвалитетен/Полиран Со Огледало T304 Нерѓосувачки Челик Завршете Го ВАШИОТ MBRP Inc. сега е во првите редови на технологијата за издувни гасови.Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик Излез Надвор Дијаметар : 8. Издувни Гасови Во Стилот Без Прицврстување/Без Инсталирање На Заварувањето врвот на издувните гасови е крунисаниот допир на издувните гасови од вашите перформанси.Зад овие ѕидови се луѓе како опседнати како вас со потрагата по крајната во перформанси издувни гасови. Советите се универзални затоа, не заборавајте да ги измерите цевките на опашката со надворешен дијаметар и да ги усогласите со дијаметарот на ВЛЕЗОТ НА ВРВОТ MBRP пред да нарачате. Валани Крајот 4in влез 18in должина T304 Дополнителни Функции Влез Дијаметар : 4. Неодамна МБРП Ад. Mbrp Универзален Совет 8in O. Маршал над десет децении експертиза за производство и маркетинг меѓу нив, дизајнерскиот тим НА МБРП разви линија на производи за издувни гасови од дизел перформанси што го натера остатокот од индустријата да забележи и да брза да стигне. Се започна со сега познатиот Елиминатор За Ноќевање со Појадок, кој наскоро го постигна статусот на најпродаван придушувач на моторни санки на сите времиња.Издувна Опашка Цевка Tip Armor Про Издувни Гасови Tip Armor Про Издувни Врвот; 4 во. Должина; Валани Крајот; Т304 Нерѓосувачки Челик; Огледало Полиран; СПЕЦИФИКАЦИИ : Влез Дијаметар : 4. Новата спортска линија му ја носи на возилото на бензин истата совршена мешавина на стил и цврстина што сопствениците на дизел лесни камиони ја очекуваа ОД МБРП. Почнувајќи од малку повеќе од визија и апсолутна страст за сите нешта перформанси МБРП ад. Излез Дијаметар; 18 во.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Подплуг Женски Обични Дуксери Врвки За Влечење Со Долги Ракави Лесен Дуксер Со Качулка Копче Лабави Врвови За Пуловер

Нашиот ПОДПЛУГ содржи широк спектар На Есенска Зима; Пролетен Материјал : 100% Полиестер Боја : Повеќебојн

DEN 0.67

Капсула Случај Компатибилен со iPhone Pro Ma [Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола За Заштита

Оваа Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола Заштитен Црн Капак На Куќиште

DEN 1279.20

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68